Przejdź do treści
4
Przejdź do stopki

DYŻUR LETNI

Treść

SZANOWNI RODZICE - DYŻUR LETNI   WAŻNE INFORMACJE

 

W OKRESIE OD 20 KWIETNIA OD GODZINY 8.00 DO 06 MAJA DO GODZINY 15.00 ODBĘDZIE SIĘ NABÓR KART NA DYŻUR LETNI 2022. WYPEŁNIONE KARTY PROSIMY SKŁADAĆ BEZPOŚREDNIO W BIURZE PRZEDSZKOLA. KARTY ZŁOŻONE PO TERMINIE NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.

Informujemy, że zgodnie z arkuszem organizacji pracy przedszkola w roku szkolnym 2021/2022 przerwa wakacyjna planowana jest na miesiąc lipiec. W tym czasie nasze przedszkole będzie zamknięte.

Jeśli niezbędna będzie opieka przedszkola nad Państwa dzieckiem w miesiącu lipcu, możecie Państwo skorzystać z dyżuru letniego i zapisać dziecko do Przedszkola Miejskiego nr 7 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym (Przytór) ul. Sąsiedzka 13A, 72-605 Świnoujście. W tym celu składacie Państwo kartę na dyżur w naszym przedszkolu.

W miesiącu sierpniu dyżur pełni nasze przedszkole. Aby skorzystać z opieki  należy złożyć odrębnie kartę na dyżur letni na miesiąc sierpień.

Warunkiem przyjęcia dziecko na dyżur jest brak zaległości w opłatach za przedszkole oraz złożenie karty w podanym powyżej terminie.

Karta zgłoszenia dziecka na dyżur letni znajduje się w zakładce- Dla Rodziców- Dokumenty.

 

95704